Platforma współpracy bilateralnej

Zespół Programu Edukacja (MF EOG 2014-2021) serdecznie zaprasza do dołączenia do platformy online finansowanej ze środków Funduszu Współpracy Dwustronnej (MF EOG 2014-2021 oraz NMF 2014-2021), przeznaczonej do współpracy bilateralnej pomiędzy Polską a Norwegią, Islandią i Liechtensteinem.

Platforma jest już dostępna pod adresem: https://trello.com/invite/b/fVtU4a0L/c1c73e8b3867ef352b131497633623ce/bilateral-workshop-main-board

W ramach platformy możecie Państwo nawiązywać cenne kontakty, wspólnie pracować nad pomysłami na projekty, dzielić się swoim doświadczeniem, uczestniczyć we wspólnych spotkaniach, itp. Dodatkowo, dla uczestników przewidzieliśmy 4 bilateralne warsztaty tematyczne online prowadzone przez 2 trenerów z Polski oraz 2 trenerów z Norwegii: 2 z zakresu VET, 2 z pozostałych obszarów edukacji. Ich głównym celem jest zacieśnienie bilateralnej współpracy.

Jest to wspaniała szansa na zdobycie partnera z Państw - Darczyńców do późniejszej realizacji projektu w ramach Programu Edukacja.

Całość działań na platformie jest prowadzona w języku angielskim.

Zachęcamy do rejestracji i aktywnego udziału!

Jeśli chcecie Państwo dodatkowo uzyskać dostęp do bilateralnej bazy danych kontaktowych osób zainteresowanych współpracą, prosimy o wypełnienie ankiety oraz wyrażenie odpowiedniej zgody: https://bilateralcontactdata.webankieta.pl/